Anonymous: Peker bize ulaşsaydı en sinkâflı küfrü savururduk

Ünlü hacker grubu Anonymous, Peker'in bilgileri Erk Acarer yerine kendilerine ulaştırması durumda yayınlamayacaklarını belirterek, "Bildiğimiz en aşağılayıcı sinkâflı küfrü savururduk. Duruşumuz nettir; faşistler, açık düşmanımızdır, uzlaşmayız, birlikte çalışmayız." ifadesi kullanıldı.

KRONOS 01 Ekim 2021 GÜNDEM

Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, Sedat Peker’in mesajlarının gazeteci Erk Acarer’in Twit hesabı üzerinden paylaşılmasını eleştirdi.

Anonymous’un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Soru: Erk Acarer’e ulaşabilen Sedat Peker Anonymous’a ulaşsaydı ne olurdu acaba?

Cevap: Bildiğimiz en aşağılayıcı sinkâflı küfrü savururduk.

Duruşumuz nettir; faşistler, açık düşmanımızdır, uzlaşmayız, birlikte çalışmayız.” ifadesine yer verdi.

 

Anonymous, yaptıkları paylaşımlar sonucunda 50 euro soygun engellendiğine işaret ederek, şu ifadeyi kullanıldı: “Biz ne yaptık? Bir yılda soygunlara dair belge ve ses kayıtları paylaştık. Bu belgeler yaklaşık 50 milyon Avro soygunu engelledi. Belgelerimizin de etkisiyle Almanya’da Ziraat Bankası işlemleri sınırlandırıldı. Bir soygun daha engellendi. Siz ne yaptınız? HİÇ desek mi acaba? ”


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

dSedat Peker 15 Temmuz’u anlatacak: Bazı bilgileri sakladığım doğrudur

dAnonymous, Süleyman Soylu’nun cep telefonunu ve torpil listesini açıkladı

Anonymous, Sedat Peker’in Youtube videolarını yayınladığı dönemde de bilgi saklamakla suçlamıştı. Sedat Peker, gruba yönelik açıklamasında şu ifadelere yer vermişti: “Doğru söze bizim inancımızda ‘amin’ denir. Ben bunu zaten açıkça söylemiştim, yani bu bir sır değil. Hatta sokak jargonuyla Ben parça parça koparmayı severim demiştim” ifadelerini kullandı.