Candaş Tolga Işık da Hürriyet’in Altın Kelebek Ödülleri’nden çekildi

Candaş Tolga Işık: "Halk TV'den Tele 1'e meslektaşlarım reyting rekorları kırarken hiçbirinin aday dahi gösterilmemesini adil bulmuyorum."

KRONOS 01 Ekim 2021 KÜLTÜR

Sanatçı Güvenç Dağüstün’ün “En İyi Erkek Şarkıcı” dalında aday gösterildiği Hürriyet Gazetesi’nin Altın Kelebek Ödülleri’nden çekildiğini açıklamasının ardından gazeteci Candaş Tolga Işık da adaylıktan çekilme kararı verdiğini duyurdu.

Hürriyet’in Altın Kelebek Ödülleri adaylarından olan Candaş Tolga Işık, adaylıktan çekildiğini, “Birçok kanalda meslektaşlarım reyting rekorları kırarken hiçbirinin aday dahi gösterilmemesi adil bulmuyorum” sözleriyle açıkladı. Işık, şu ifadeleri kullandı:


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

dGüvenç Dağüstün, aday gösterildiği ‘Altın Kelebek’ ödülünü reddetti

dHalk TV canlı yayın sırasında basıldı, saldırgan başı AKP’li Sertan Yüce

 

“Hürriyet Altın Kelebek ödüllerine başta ‘haber program’ olmak üzere birkaç dalda aday gösterilmişim. Ancak Halk TV’den Tele 1’e birçok kanalda meslektaşlarım reyting rekorları kırarken hiçbirinin aday dahi gösterilmemesi adil bulmuyorum. Kıymet verip oy veren herkese çok teşekkür ederim ancak böyle bir ödülü de adaylığı da kabullenmem ve kabul etmem söz konusu değildir.”