Erdoğan konuşurken vatandaş kumanya artıklarını topladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana'da konuşma yaptığı esnada polis kumanyasından kalan artıkları toplayan vatandaşların görüntüleri kameraya yansıdı. Gelecek Partili Özcan, görüntüye tepki göstererek, "İnsan; Amerika, Fransa ve İngiltere’deki kuyrukları düşünüp kahroluyor" dedi.

KRONOS 09 Ekim 2021 GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana’da temel atma törenine katıldı. Erdoğan’ın konuşma yaptığı sırada vatandaşların polislerin kumanyalarından artan yiyecekleri yerde toplama anı görüntülendi.

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan bu görüntüleri paylaştı ve “Erdoğan’ın büyüme masalları anlattığı alanın girişinde polislerin kumanyalarından artan yiyecekleri insanlar topluyor. Saray bu büyük utancı görmez.” notunu düştü.

Erdoğan, Adana’da 2,2 milyar liralık kamu, 1,8 milyar liralık özel sektör yatırımlarının açılışını yaptı. Erdoğan, bütün yatırımcıları Türkiye’ye davet ederek, “Ülkemizdeki ve dünyadaki tüm yatırımcıları küresel üretim ve lojistik sisteminin yeni baştan kurulduğu şu dönemde Türkiye’nin kendilerine sunduğu imkan ve fırsatları değerlendirmeye davet ediyorum. Gelin hep birlikte kazanalım diyerek kapılarımızın yatırımcılara açık olduğunu tekrarlamak istiyorum” dedi.

Erdoğan’ın bu konuşmayı yaptığı esnada ise polis kumanyasından kalan artıklarını toplayan vatandaşların görüntüleri kameraya yansıdı.

‘VATANDAŞIN KUMANYA ARTIKLARINI TOPLADIĞINI GÖRÜNCE…’

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan da görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak, “Sn. Cumhurbaşkanı nasıl büyüyüp geliştiğimizi anlatırken, vatandaşın kumanya artıklarını toplamaya çalıştığını görünce, İnsan; Amerika, Fransa ve İngiltere’deki kuyrukları düşünüp kahroluyor !!!” dedi.