Erkan Baş’tan Erdoğan’a basket maçı teklifi: Yenilen ülkeyi terk eder

TİP Genel Başkanı Erkan Baş, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İletişim Başkanı Fahrettin Altun'a basket maçı teklifinde bulundu. Baş, "Biz ikiniz ben tek. Nerede ne zaman isterseniz tek pota maç yapalım, 15 sayı avans veriyorum 20’de biter. Yenilen ilk uçakla gider, bir daha dönmez. Var mısınız?" dedi.

KRONOS 03 Ekim 2021 GÜNDEM

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, hasta olduğu yönündeki haberlerin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın basket oynadığı üç saniyelik bir görüntü paylaştı.

Erdoğan’ın aralarında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın bulunduğu bir grupla basket oynadı. Fahrettin Altun, Erdoğan’ın basket atma anının yer aldığı görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı.

Türkiye uzmanı Steven A. Cook’un Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı görevini yürütemeyecek kadar hasta olduğunu iddia eden makalesinin ardından Erdoğan’ın basket oynama görüntüsünün paylaşılmasıysa makaleye cevap olarak değerlendirildi.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

dTürkiye Uzmanı Cook: Erdoğan Türkiye’yi yönetemeyecek kadar hasta olabilir

dErdoğan’dan ‘sağlıklıyım’ mesajı: Basket oynadı

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş ise Erdoğan ve Fahrettin Altun’a basket maçı teklif etti. Baş, Altun’un paylaşımına “Siz ikiniz ben tek. Nerede ne zaman isterseniz tek pota maç yapalım, 15 sayı avans veriyorum 20’de biter. Yenilen ilk uçakla gider, bi daha dönmez. Var mısınız?” dedi.