Farah Zeynep Abdullah’tan ‘suç duyurusu’ tepkisi: Vicdanlar tazminatla temizleniyor mu?

Batman'da İpek Er'e tecavüzden yargılanan Musa Orhan'a yönelik paylaşımları hakkında suç duyurusunda bulunulmasına tepki gösteren Farah Zeynep Abdullah, "Vicdanlar tazminatla temizleniyor mu, insanlar bir anda vay 5 bin 200 aldı çok temiz insanmış mı diyorlar. Sıçıp sıvamaktır bu hareketler, bunu da dosyaya ekle avukat" dedi.

KRONOS 05 Ekim 2021 GÜNDEM

Musa Orhan’ın avukatının kendisi hakkında suç duyuru yapmasına tepki gösteren Farah Zeynep Abdullah, “Vicdanlar tazminatla temizleniyor mu, insanlar bir anda vay 5 bin 200 aldı çok temiz insanmış mı diyorlar” dedi.

Batman’da 18 yaşındaki İpek Er’e cinsel saldırıda bulunmakla suçlanan ve tutuksuz yargılanan Uzman Çavuş Musa Orhan’ın avukatı Mehmet Erkan Akkuş, oyuncu Farah Zeynep Abdullah hakkında müvekkiline hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Farah Zeynep Abdullah, Musa Orhan hakkındaki paylaşımlarıyla Ezgi Mola’ya 5 bin 200 lira para cezası verilmesini eleştirerek, “Uf diyecek o kadar şey var ki hangi hakaret hangi küfür karar veremiyorum. Net olan tek şey Musa Orhan’ın gerçek bir şerefsiz olduğu ve sistemi de onun yanında olduğu. O dava yüzsüzce açılabildiğinde şoklar yaşamıştık ve şimdi bir de üüüüf rezalet sonuca bak ya” mesajını paylaşmıştı.

Musa Orhan’ın avukatı tarafından hakkında suç duyurusu yapılmasının ardından yaptığı paylaşımda Farah Zeynep Abdullah,  “Tecavüzcülükle suçlanmasını tazminat gelirine dönüştürmekten çekinmeyen bi zihniyet, ee noluyo sonra? Vicdanlar tazminatla temizleniyor mu, insanlar bir anda vay 5 bin 200 aldı çok temiz insanmış mı diyorlar. Sıçıp sıvamaktır bu hareketler, bunu da dosyaya ekle avukat” ifadesini kullandı.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

dİpek Er’in faili Musa Orhan’a ‘tecavüzcü’ diyen Ezgi Mola’ya para cezası

dMusa Orhan’ın avukatından Farah Zeynep Abdullah hakkında suç duyurusu