Gergerlioğlu: Ayşe Özdoğan en az üç hastane dolaşmış, nerede olduğunu bulmaya çalışıyorum

HDP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, Denizli Devlet Hastanesine kaldırıldığı belirtilen Ayşe Özdoğan'ın gün içinde polikliniğe getirilip götürüldüğünü, şu an nerede olduğunu bulmaya çalıştığını duyurdu.

KRONOS 04 Ekim 2021 GÜNDEM

Cezası Yargıtay tarafından onanan ve infaz erteleme talebi kabul edilmediği için cezaevine gönderilen 4. evre kanser hastası Ayşe Özdoğan ile ilgili HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’ndan dikkat çekici bir açıklama geldi.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Gergerlioğlu, Ayşe Özdoğan’ın nerede olduğunu bulmaya çalıştığını söyledi. Gergerlioğlu, şu ifadeleri kullandı: “Skandal devam ediyor!! ‘Ayşe Özdoğan hastanede’ dendi. Denizli devlet hastanesini aradım, bilgi vermek istemediler, sonunda gün içinde polikliniğe getirilip götürüldüğünü öğrendim. Kanser hastası en az 3 hastane dolaşmış şu ana kadar ve şimdi nerede olduğunu bulmaya çalışıyorum.”


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

dCezaevine konulan kanser hastası Ayşe Özdoğan hastaneye kaldırıldı

dCezaevine konulan kanser hastası Ayşe Özdoğan’ın ablası: Polisler evden ite kaka çıkardılar

 

Gülen cemaatine yönelik soruşturmalar kapsamında 9 yıl 4 ay hapis cezası verilip bu cezası da onanan 4. evre kanser hastası Ayşe Özdoğan’ın infaz erteleme talebi de reddedilmişti. Cezaevine konulan Özdoğan’ın durumunun kötüleştiği için hastaneye kaldırıldığını kız kardeşi açıkladı.