KHK’lı öğretmen Meriç’te hayatını kaybetti

KHK’lı biyoloji öğretmeni Erkan Akıllı Meriç Nehri’nde yaşamını yitirdi. Yunanistan'a geçmek isterken arkadaşlarından ayrılan Akıllı'nın hayatını kaybettiği, jandarmanın ailesini otopsi için çağırmasıyla ortaya çıktı.

KRONOS 01 Ekim 2021 GÜNDEM

KHK’lı biyoloji öğretmeni Erkan Akıllı Meriç Nehri’nde yaşamını yitirdi. Akıllı’nın Meriç Nehri’ni geçmek isterken başka bir yoldan gitmek üzere arkadaşlarından ayrıldığı ve daha sonra haber alınamadığı belirtildi.

KHK’lı biyoloji öğretmeni Erkan Akıllı Meriç’te vefat etti. Çorum FEM Dershaneleri’nde ve KHK ile kapatılan Uzman Kariyer KPSS Merkezi’nde müdürlük yapan Akıllı, 2017 yılında 5 ay Çorum L Tipi Cezaevinde kaldı. Sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilen Akıllı’ya verilen 6 yıl hapis cezası Yargıtay tarafından onaylandı.

Boldmedya’dan Sevinç Özarslan’ın haberine göre, Meriç’ten geçmek isterken yorulan ve dinlenmek isteyen Akıllı’nın yol arkadaşlarına “Siz gidin, ben size yetişirim” dediği ve bir daha kendisinden haber alınamadığı öğrenildi. Meriç’te öldüğü ise jandarma ailesini otopsi için çağırdığında ortaya çıktı. Biraz kilolu olan ve çeşitli rahatsızlıkları bulunan Akıllı’nın tam olarak başına ne geldiği henüz bilinmiyor.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

dMeriç’te hayatını kaybeden KHK’lı Erkan Akıllı’nın cezaevi arkadaşı: ‘Burası tehlikeli, aşağıdan bir yol deneyeceğim’ demişti

 

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji mezunu olan 47 yaşındaki Akıllı’nın tek kızı bu yıl tıp fakültesini kazandı.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

dMeriç’e atılan Suriyeli: Komutan, ‘Çocukları da atın’ diye emretti

dMeriç’te can veren Nurefşan’ın annesi: “Nefes al, bana sarıl” diye seslendim

 

Akıllı’nın cenazesi Kahramanmaraş’ta defnedilecek.